Wesprzyj nas

Projekt „Podróże a prawa dziecka” to jeden z projektów Fundacji Go’n’Act.  Jako Fundacja realizujemy wiele projektów z zakresu praw dziecka, praw człowieka, edukacji dla pokoju.

Niniejsza kampania poświęcona ochronie dzieci przed wykorzystywaniem  możliwa jest dzięki wsparciu osób prywatnych i grantodawców. Dlatego prosimy o Twoje wsparcie, które pomaga nam walczyć o prawa dzieci.

  • Przekaż darowiznę poprzez wtyczkę DotPay na naszych stronach www lub bezpośrednio na nasze konto 18 1750 0012 0000 0000 3842 4777 z dopiskiem „darowizna na cele statutowe”.
  • Ustaw stałe „Polecenie zapłaty” w swojej bankowości online. (Przewidywalność comiesięcznych wpływów pozwala nam dużo skuteczniej planować przyszłe działania.)
  • Przy zakupach przez Internet skorzystaj z platformy FaniMani (która współpracuje z ponad 1000 sklepów) i wskaż nas jako beneficjenta (wpisz: Fundacja Gonact). Nie zapłacisz ani grosza więcej, a my i tak otrzymamy procent od dokonanych przez Ciebie zakupów.
  • Zamów nasze płatne warsztaty i prelekcje: prowadzimy spotkania na temat odpowiedzialnej turystyki (z naciskiem na interakcje z dziećmi) w różnej formule (wykłady, warsztaty, dyskusje) oraz dla różnych grup odbiorców: podróżników, turystów, biur podróży, blogerów i influencerów, korporacji i innych podmiotów biznesowych, władz publicznych w języku polskim i angielskim. Każde spotkanie profilujemy pod kątem potrzeb podmiotu zamawiającego nasze wystąpienia. Dochód z  prelekcji i warsztatów przeznaczamy na rozwój naszej kampanii (a więc finalnie na ochronę praw dzieci).
  • Zorganizuj zbiórkę i przekaż nam zebrane pieniądze w formie darowizny. (Jeśli osoby, wśród których zbierasz pieniądze są Twoimi bliskimi znajomymi nie musisz rejestrować zbiórki ani dopełniać żadnych innych formalności.)
  • Opracowaliśmy specjalną ofertę współpracy dla biur podróży (biura podróży zapraszamy do kontaktu pod adresem: magdalena@goandact.org)

Dziękujemy!